Zdrada z miejscowym i erotyczne akcesoria, czyli wakacyjny seks w statystykach

Opublikowano Sierpień 1, 2014 | przez MB

drąg

48% związków rozpada się podczas wakacji. To tylko jeden z wyników badań nad seksualnymi zwyczajami w porze letniej, przeprowadzonych na zlecenie portalu Hostelbookers.com. Pozostałe są równie interesujące.

Na początek bazowe informacje. Badanie przeprowadzono na grupie 11 tysięcy osób w wieku od 17 do 50 roku życia. 58% to kobiety. Większość przebadanych miała 22-30 lat.

Podstawowa sprawa: zdrada. Podczas wakacji na skok w bok pozwoliło sobie 16%. Czy aby na pewno każdy z przebadanych był w 100% szczery? Nie wnikajmy, idźmy dalej.

Czas na sukces Polek. Aż 83% mężczyzn stwierdziło, że najchętniej zrobiłoby nasze rodaczki. Wyżej uplasowały się jedynie Rosjanki z 84%. Dalej znalazły się m.in. Kolumbijki (76%) i Brazylijki (61%). Tegoroczny Mundial udowodnił, że nie ma się czemu dziwić.

Andrzejom i Staszkom nie poszło już tak dobrze, bo w pierwszej 5 się nie znaleźli. I nie wiadomo, gdzie są. Dziwi za to, że aż 79% przebadanych kobiet w lato oddałoby się jakiemuś rudemu Irlandczykowi z odstającymi uszami. 78% chciałoby Australijczyka, 72% Brytola (?!), 70% Włocha a 67% Kanadyjczyka. Według dam najbardziej nieprzystępni są z kolei Niemcy (14%). Tutaj też nie ma się czemu dziwić.

To były tematy bardzo ogólne, trochę takie pitu-pitu, bo i tak, gdy przychodzi co do czego, do wszystkie dupy lecą na Hiszpanów, a faceci na gwiazdy porno. Na szczęście teraz zacznie robić się pikantniej i nieprzyzwoicie.

31% kobiet uznało, że Brazylijczycy to naród najbardziej niewierny ze wszystkich. W tej klasyfikacji wyprzedzili nawet Francuzów. O dziwo trzeci w kolei byli… Bułgarzy. To Bułgarzy w ogóle uprawiają seks?

Jednak to, że ludzie na wakacjach bzykają się i robię rzeczy niegodne, to sprawa oczywista. Sprawdźmy więc jak to robią.

Aż 69% turystów puszcza się z miejscowymi. 43% nie ogranicza się do jednego partnera. 17% ankietowanych przyznało, że skusiło się na trójkąt. Prawie 10% podczas tych samych wakacji przeleciało więcej niż 5 osób.

Interesujące? To jeszcze nie wszystko.

Prawie 18% uwiodło pracownika hotelu. 17% właśnie podczas wakacji po raz pierwszy odkryło uroki erotycznych zabawek i akcesoriów. 14% z ciekawości porwało się na akt homoseksualny.

Według badania wakacyjny seks rzadko kiedy uprawiany jest w tradycyjnych miejscach. 22% przebadanych bzykało się w hotelowym pokoju – to bardzo mało. Turysta w nowym kraju lubi eksperymentować: publiczne kible, baseny, grupowe pomieszczenia w hostelach i noclegowniach, parki, plaże.

Badanie wzięło pod lupę również antykoncepcję i stosunek do niej. Jeśli liczba ludności Chin nadal robi na was kolosalne wrażenie, to zaraz przestanie, bo wszystko się wyjaśni. Gumki, tabletki, krążki i spirale stosuje zaledwie 39% Chińczyków. Jeśli w najbliższych latach wynik spadnie o kilka procent, to faktycznie w pewne wakacje niepostrzeżenie zaludnią cały świat. Wyginą Włosi (80%), Grecy (76%), no i Bułgarzy (76%).

Przyjemnych wakacji.

drink

 

Komentarze


Tagi: , , , , , , ,Back to Top ↑