Źle się dzieje w TVN-ie

Opublikowano Czerwiec 17, 2013 | przez MB

egurrola

Od przyszłego sezonu z TVN-u najprawdopodobniej zniknie „You Can Dance”. W „Mam Talent” pojawi się nowy juror, którego nie lubi Małgorzata Foremniak, ponieważ Robertowi Kozyrze za mało płacili, a Patrycja Kazadi ma wszystko gdzieś.

Widzowie stacji raczej mogą pożegnać się z myślą o ósmej edycji „You Can Dance”. Siedem to i tak za dużo. Formuła programu wyczerpała się gdzieś tak wraz z trzecim podejściem. Wszystkie programy typu talent show mają to do siebie, że mielenie formatu przyciąga coraz mniej charyzmatyczne i medialne postaci. Idę o zakład, że mało kto pamięta jakiegokolwiek tancerza z czwartej, piątej, szóstej i siódmej edycji. Osobiście nawet nie jestem w stanie stwierdzić, kto je wygrał. Kojarzę tylko Roofiego i Glebę. A to i tak tylko dzięki temu, że teraz TVN wciska ich wszędzie gdzie się da, bo większej kariery i tak nie są już w stanie zrobić.

Informacja o odstrzeleniu popularnego programu wstrząsnęła tysiącami młodych Polaków. Głównie jednak wpłynęła na stan duchowy jury i prowadzącej. Piróg twierdzi, że to zła decyzja, a show nadal jest potrzebne. Pytanie tylko komu? Jemu? Kasę trzepie na „Top Model” kosząc tam wszystkie gwiazdy po kolei.

Patrycji Kazadi? Średnio zdolna prezenterka zaczepiła się na dobre w X-Factor i o stan konta martwić się nie musi. Szczególnie, że niedawno wydała debiutancką płytę, więc na naiwnych nastolatkach na pewno też zarobi. Ma wyjebane jak ze stolicy do Radomia.

Pirógowi najwyraźniej na sercu leży los Kingi Rusin, której nikt nie chce. Ciepłe krzesło jurorki w „YCD” na tyle ją rozleniwiło, że zapomniała się zakręcić wokół potencjalnych fuch. Z głodu z pewnością jednak nie zginie. Poprowadzi otwarcie ekskluzywnego butiku, napisze kolejną książkę i wyjdzie na swoje.

Tak samo jak Agustin Egurrola. Jego osoba budzi największe kontrowersje. Doktor Zosia jest ponoć zbulwersowana wyborem Edwarda Miszczaka. Nasz tancerz stulecia został bowiem nowym jurorem „Mam Talent” i zastąpił na tym stanowisku sympatycznego jak kucyki Pony Roberta Kozyrę. Pani Foremniak nie lubi pana Agustina i z wielką niechęcia zasiądzie do jurorskiego stołu.

W zasadzie to już zasiadła. Castingi do szóstej edycji ruszyły pełną parą. Można się więc spodziewać, że po tym sezonie i ten program odpadnie z ramówki. Zgodnie z zasadą zapisaną powyżej. Trzeba się więc nachapać jak najszybciej. Egurrola trafił w dobry moment.

Co do Kozyry, to sprawa nie jest oczywista. A jak nie wiadomo, o co chodzi, to zazwyczaj chodzi o kasę. W jednym z wywiadów pan Robert narzekał na warunki finansowe zaproponowane przez producentów programu. Zgodnie z nimi miałby zarabiać znacznie mniej niż Małgosia i Agnieszka A to przecież jest niedopuszczalne dla prawdziwego mężczyzny, eks-prezesa Radia Zet i byłego partnera Edyty Górniak w jednej osobie.

Inne stanowisko jest takie, że Kozyra nie chciał być niemiły dla uczestników i dlatego został wywalony. Czyli jednak może pussy.

Roszady i fochy strzelane w TVN-ie zakrawają na parodię profesjonalnej telewizji. Stacja daje się wodzić za nos niedorobionym gwiazdkom i psuje swój wizerunek w mediach. Dorośli ludzie, a zachowują się jak zwykłe bachory dbając jedynie o własne portfele. Prawda jest jednak taka, że cała ta dziecinada wkrótce się skończy. Spośród popularnych talent show w tej chwili liczy się wyłącznie X-Factor, który w niedługim czasie wykruszy pozostałe produkcje. Wtedy i Piróg, i Kazadi, i nawet pani Foremniak będą musieli zatroszczyć się o własną przyszłość i pisać książki, żeby jakoś przetrwać. Coś czuję, że czeka nas wysyp „dzieł” na poziomie tego, które spłodziła ostatnio Ilonka Felicjańska.

 

Komentarze


Tagi: , , , , ,Back to Top ↑