Człowiek, który podbił świat w minionym tygodniu, kiedy ty się opierdalałeś: model plus size Zach Miko

Opublikowano Marzec 21, 2016 | przez MB

zach 3

Ciepło ci, wygodnie? Jesteś najedzony, wypoczęty, browar z kumplami zaliczony? Po pracy mała drzemka, osiem godzin w tyrce a potem laba? Ludzie, których opisujemy w tym cyklu, przekraczają granice własnych możliwości, pobijają rekordy i zostają sławni dzięki ciężkiej pracy, hartowi ducha i wyrzeczeniom. A ty co? Opierdalasz się. Głupio ci teraz?

Ashley Graham, Justine Lagault, Katya Zharkova, Kate Dillon i Candice Huffine to najpopularniejsze na świecie modelki plus size. Robią zawrotną karierę, pozują dla największych firm, ludzie je znają. A czy słyszeliście kiedyś o jakimś modelu pluz size? Już wkrótce usłyszycie o Zachu Miko.

Facet ma prawie dwa metry wzrostu, ponad sto centymetrów w pasie i waży sto dziesięć kilogramów. Właśnie dołączył do IMG Models, jednej z najbardziej prestiżowych agencji modelingowych, która otworzyła niedawno sekcję poświęconą modelom o większych rozmiarach. Projekt nazywa się „Brawn”, co w polskim tłumaczeniu oznacza „mięsisty” lub „muskularny”. Zach jest pierwszym modelem plus size, z jakim agencja podpisała kontrakt.

Jak widać na załączonych zdjęciach Miko mięsisty jest na pewno, muskularny nieco mniej. To przystojny, duży mężczyzna typu miś jakich wiele na ulicach całego świata. Jego sesje zdjęciowe udowadniają, że na takich facetach jak on, ubrania również mogą, a nawet powinny, leżeć świetnie. Podpisanie z nim kontraktu ma dać sygnał popularnym markom odzieżowym do tego, aby swoim klientom płci męskiej pozostawiały więcej opcji w wyborze fasonów i rozmiarów. Po to żeby nawet ktoś, kto jest wielki jak niedźwiedź, mógł ubrać się modnie i stylowo.

Zach Miko ma również stać się symbolem nowego postrzegania mężczyzny przez popkulturę. Podobnie jak to stało się w przypadku kobiet, u których media, czasopisma i agencje reklamowe wreszcie zauważyły zaokrąglone, ponętne kształty. Dzięki Zachowi wywierana na facetach presja idealnej, wysportowanej sylwetki ma znacznie zmaleć. To nie mężczyźni mają dostosować swój wygląd do mass mediów, a mass media mają dostosować się do ich wyglądu.

Jako pierwsza zrozumiała to odzieżowa firma Target, która zdążyła już zaangażować Miko do swojej kampanii reklamowej. Czekamy aż kolejne wezmą z niej przykład.

zach 2

 

zach 4

 

zach

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑