Moda męska: 3 mężczyzn polskiego show biznesu, którzy wiedzą jak ubrać się na Sylwestra

Opublikowano Grudzień 27, 2016 | przez MB

Własny styl nie bierze się znikąd. Poszukiwanie go to długotrwały proces oparty na zasadzie prób i błędów. Wymaga sporo cierpliwości i odwagi w doborze stylizacji. Kiedy z aktualnej garderoby nie można już nic wycisnąć, warto się zainspirować mężczyznami, którym modę udało się już oswoić. Na przykład tymi trzema poniżej.

Łukasz Jakóbiak

Jakóbiak

Szukając odpowiedniej stylizacji na Sylwestra najlepiej zainspirować się prawdziwym lwem salonowym, którym Jakóbiak niewątpliwie jest. Ktoś, kto nie przepuści żadnego branżowego eventu i żadnej okazji do wdzięczenia się na ściance, niewątpliwie ma pojęcie o tym jak dobrze zaprezentować się na balu czy dancingu. Zawsze elegancki i efektowny, ubrany zgodnie z obowiązującymi trendami i wielkomiejskim dress codem. Dba o odpowiednie proporcje oraz długości, umiejętnie łączy kolory, wie jak wyglądać szykownie i na luzie jednocześnie, wie jak wybrać materiały, żeby nie krępowały ruchów przy pozowaniu do foteczek. Częste wizyty na czerwonym dywanie mu służą, bo z każdym kolejnym zdjęciem dołączanym do postów na Kozaczku wygląda coraz lepiej. Trzeba zresztą przyznać, że chłopak zawsze umiał się ubrać. Szczególnie na te oficjalne okazje, do których na pewno trzeba zaliczyć teledysk Budki Suflera.

Jakóbiak2

Marcin Tyszka

Tyszka

Kreacja à la Tysio to propozycja dla tych, którzy lubią, kiedy na imprezie są zauważalni. Kolorowy ptak Top Model ma słabość do wyrazistych wzorów, które tylko czasem nie przystają przedstawicielom płci męskiej, lubi ubierać się w papugi i kwiaty lub najlepiej w całą dżunglę, ma słabość do apaszek. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że stylizacje sylwestrowe rządzą się swoimi prawami i przygotowując je można pozwolić sobie na więcej, to naprawdę warto wziąć przykład z Tyszki, bo ten wygląda tak jakby na Sylwestra chodził przez cały rok. W swoim ubiorze jest bardzo konsekwentny. Jest kolorowy, szampański i wystrzałowy, więc na sylwka jak znalazł. Tego typu kreacja przeznaczona jest dla odważnych mężczyzn pewnych swojej męskości i zwierzęcego magnetyzmu. Raz do roku w końcu można zaszaleć. Nawet wtedy, jeżeli przez kolejne trzysta sześćdziesiąt cztery dni dominować będzie klasyczna elegancja.

Michał Witkowski

Witkowski

Styl Michała Witkowskiego to niewyczerpane źródło inspiracji. Tak dobrze wkomponował się w świat blogerek modowych, że niemal zapomnieliśmy o tym, że kiedyś był zdolnym pisarzem. Przed Sylwestrem polecamy czerpanie z jego pomysłów, jeśli w tym roku wybieracie się na zabawę przebieraną, macie zaproszenie na sylwka na Marsie lub jeżeli rok 2017 zamierzacie przywitać na orgii transwestytów albo na imprezie w stylu BDSM. Ubrania Witkowskiego to prawdziwy hardcore, którego żaden gość balu sylwestrowego w miejscowym domu kultury by nie ogarnął. Na zdjęciu zaprezentowaliśmy oczywiście wersję soft, bo liczymy się z tym, że mogą ten artykuł czytać także nieletni. Ktoś, kto jednak pragnie iść na całość i pożegnać rok 2016 kontrowersją na tle seksualnym, może za Witkowskim podążać w ciemno. Jego kreacje są kompletne. Dopracowane w najdrobniejszym szczególe, przemyślane, prowokujące, pełne akcesoriów i nakryć głowy, a przy okazji pozbawione dobrego smaku. Pamiętajcie, że zakładacie to na własną odpowiedzialność.

Jeśli poszukujecie bardziej szczegółowych porad dotyczących sylwestrowego stroju, zapraszamy tutaj: http://wyszlo.com/moda-meska-jak-sie-ubrac-na-sylwestra/

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑