Na co powinieneś uważać w weekend, żeby nie skończyć na bruku

Opublikowano Czerwiec 24, 2016 | przez MB

Weekend to taki czas w tygodniu, w którym na dwoje babka wróżyła. Możesz miło spędzić czas, pysznie się bawić, poznać ciekawych ludzi, odwiedzić nowe miejsca, uprawiać seks z piękną kobietą albo przeczytać dobrą książkę. Możesz też skończyć na bruku. Obudzić się na przystanku bez grosza przy duszy, w zarzyganych spodniach i z posmakiem jabola w ustach uprzednio ruchając transwestytę. W nowym weekendowym cyklu służymy doświadczeniem i podpowiadamy jak uniknąć drugiego scenariusza.

Imprezy techno

techno

Wybierając się na imprezę techno musisz być przygotowany na napierdalanie do samego zgonu. Alkohol, lasery, stroboskop, piksy i jednostajna muza to zestaw, który albo cię nakręci, albo zabije. Jeśli masz słabe serce lub jeśli chorujesz na epilepsję, to taka weekendowa rozrywka może być dla ciebie tragiczna w skutkach. Szczególnie, kiedy będzie to pierwsza taka akcja w twoim życiu, bo kolega bardzo chce iść i zna ochroniarza, który wpuści was bez wjazdu. Pamiętaj, że w klubach techno nie ma zmiłuj a tamtejsi bywalcy nie uznają taryfy ulgowej. W dodatku często są to proste koksy, dla których Basshunter to poeta. Od nich za ewentualne zamulanie lub krytykowanie muzyki łatwo można dostać w zęby albo butelką piwa po łbie. Niestety lub stety będziesz tak naćpany, że nawet nie zorientujesz się, kiedy to nastąpi. A potem to już tylko zamroczenie, utrata orientacji w terenie i pełen nieprzewidzianych historii powrót do domu.

Podbijanie do zajętej laski

laska

Zanim w klubie zaczniesz podrywać jakąkolwiek dziewczynę, upewnij się, że na pewno przyszła bez gacha. Podbijanie do zajętej laski to właściwie śmierć na miejscu. Prędzej czy później facet zorientuje się, że smalisz cholewy do jego partnerki i zrobi ci z dupy jesień średniowiecza. Oczywiście trudno ci będzie o stuprocentową pewność. Laluna pewnie będzie nawalona jak Messerschmitt, średnio zorientowana w sytuacji, zacznie z tobą gadać, może nawet tańczyć. W takiej sytuacji naturalna jest myśl, że mamy do czynienia z napaloną singielką. Ale jeśli tylko przez twoją głowę przemknie cień zwątpienia, to najlepiej od razu sobie odpuść i spróbuj zapolować na inną łanię. Flirtując z zajętą dziewczyną w końcu i tak skończysz na bruku.

Uczniowie

uczeń

Odkąd normą stało się, że dzieciaki zaczynają palić, ćpać, ruchać się i bawić bronią już w trzynastym lub czternastym roku życia, koniec roku szkolnego należy traktować jak apokalipsę. Przez dziesięć miesięcy, kiedy w ryzach trzymała ich szkoła i resztką sił próbowali to robić zmarnowani przez swoje latorośle rodzice, było w miarę bezpiecznie. W czasie wakacji nie upilnuje ich już nikt. Wyjdą na ulicę i zaczną siać spustoszenie. Będą okradać kioski, bić się gdzie popadnie, śmiać się z niepełnosprawnych i maltretować niewinne zwierzęta. Kiedy więc w najbliższym czasie zobaczysz przechadzającego się twoim osiedlem gimnazjalistę, miej na uwadze to, że w plecaku zamiast korkotrampek i nowego numeru Bravo Sport może mieć na przykład kokainę, nóż i kastet. Jeden niewłaściwy ruch i po tobie. Lepiej przejdź na drugą stronę lub od razu dzwoń po gliny.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑