Piękna niepokorna: Bebe Rexha

Opublikowano Listopad 9, 2016 | przez MB

Bebe2

Jeśli zapytacie nas, kto był największą gwiazdą tegorocznej gali MTV EMA 2016, to nasza odpowiedź będzie krótka – Bebe Rexha. Ta laska to prawdziwa petarda.

Na ceremonii wręczenia MTV European Music Awards nasza bohaterka wystąpiła w roli prowadzącej i całkowicie skradła show pozostałym artystom. Zarówno tym, którzy zostali nagrodzeni, jak i tym, którzy tego wieczoru wystąpili na scenie. Była sexy, budziła pożądanie, a w dodatku okazała się bardzo wygadaną i błyskotliwą sztuką. Być może myślicie, że słyszycie o niej po raz pierwszy, ale powinniście ją już kojarzyć z przeboju nagranego wspólnie z Martinem Garrixem. Być może pamiętacie też inne piosenki z jej udziałem. m.in. „Hey Mama” Davida Guetty albo „This Is Not A Drill” Pitbulla”. Lub też “The Monster” Rihanny i Eminema, w którym w prawdzie nie śpiewała, ale który skomponowała.

Tak czy siak warto mieć na nią oko, nawet jeśli nie znacie lub nie lubicie jej twórczości. Dziewczyna ostatnio idzie mocno w górę, a jej profil na Instagramie zapełnia się kolejnymi seksownymi zdjęciami, które zdecydowanie nie powinny umknąć waszej uwadze. Rexha ma doskonałe kobiece kształty i bardzo egzotyczną urodę. Kształty zawdzięcza diecie i ćwiczeniom, z kolei rysy twarzy oczywiście rodzicom. Oboje są albańskimi emigrantami. Urodzili się w Debarze, ale Bebe już na Brooklynie w Nowym Jorku. A właściwie nie Bebe, tylko Bleta, bo tak brzmi jej prawdziwe imię, które w języku ormiańskim oznacza trzmiela. Taki trzmiel, jak ten poniżej, bardzo nam się podoba.

Bebe3

Nasza piękna niepokorna bardzo szybko łyknęła muzycznego bakcyla, dzięki czemu jej talent po latach wreszcie mógł eksplodować. Brała lekcje gry na trąbce, samodzielnie opanowała gitarę i fortepian. Sporo śpiewała w chórze i występowała w musicalach. M.in. w „Jesus Christ Superstar”. Dziś sama ma wszelkie predyspozycje do tego, żeby stać się superstar. Śpiewa, komponuje, nagrywa kawałki z wpływowymi muzykami, wygląda jak milion dolarów (który swoją drogą pewnie już zarobiła). W dodatku jest kobietą z charakterkiem, który w show biznesie jest bardzo istotny. Wystarczy wspomnieć, że jedną ze swoich pierwszych piosenek nazwała „I Can’t Stop Drinking About You”. Dziewczyna ewidentnie ma jaja i nie pozuje na miss nastolatek. Można powiedzieć o niej wiele, ale na pewno nie to, że jest niewinna. Jej wzrok jest wyuzdany, a usta bardzo namiętne.

Bebe4

Od nas Bebe Rexha zdobywa nominację do tytułu największej seksbomby roku i ma naprawdę duże szansę na zdobycie pierwszego miejsca w tym plebiscycie. Mocno liczymy też na to, że swoją dobrą passę i równie zachwycający wygląd będzie kontynuowała także w 2017, kiedy na rynku ma pojawić się jej debiutancka płyta „All Your Fault”. Pewnie w tytule odnosi się do jakiegoś gacha, który złamał jej serce, albo zrobił coś jeszcze gorszego. Jeśli chodzi o nas, dla Beby Rexhy przyznalibyśmy się do wszystkiego.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑