Piękna niepokorna: Natalia Vodianova – laska o złotym sercu

Opublikowano Grudzień 27, 2015 | przez Tomas

Urodziła czwórkę dzieci, ale mimo to utrzymuje kapitalną figurę. Jest już po trzydziestce, ale wciąż zachowuje uroczą baby face. Piękna modelka, ułożona kobieta, nowoczesna businesswoman. Dla wielu ideał, chociaż ponoć ideały nie istnieją, bla bla bla… Poznajcie Natalię Vodianovą.

Była w różny sposób związana z takimi markami, jak Gucci, L’Oreal, Chanel, Giorgio Amani, Versace czy Louis Vitton. Zakładała na siebie kolejce od Diora i Valentino. Wielokrotnie zdobiła okładki Elle oraz Vogue. Kilka lat temu trafiła do ścisłej czołówki najcudowniejszych modelek, wybieranych przez jedną z brytyjskich telewizji. Forbes szacował, że między sierpniem 2006 a lutym 2007 zarobiła 4,5 miliona dolarów, dwa lata później – 5,5. Była w pierwszej dziesiątce najlepiej opłacanych modelek.

A oto dlaczego:

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Vodianova znana jest najbardziej z kolekcji perfum „Euforia” od Calvina Kleina – tam „dała” swoją twarz. Pozowała do zdjęć w wielu akcjach charytatywnych, często udzielała się społecznie i wspierała wszelakie fundacje. Ponad dziesięć lat temu sama założyła Naked Heart, która wspiera rodziny z dziećmi pomagając tworzyć właściwe otoczenie dla rozwoju. Niejednokrotnie w wywiadach podkreśla, że robi wiele, by wykorzystać możliwości swoje i wysoko usytuowanych znajomych do pomocy małolatom.

Czym się różni od innych modelek? Vodianova jest założycielką aplikacji Elbi. Pozwala ona ludziom wspierać małymi kwotami za pośrednictwem apki akcje charytatywne i integruje zainteresowaną takimi działaniami społeczność. Vodianova dobrała sobie ciekawy zespół: jest ona, ale i są ludzie, którzy tworzyli Wikipedię, Bebo czy Huffington Post. Mają wspólny cel, by pokazać użytkownikom, że małymi krokami można osiągać wielkie rzeczy.

– Elbi to platforma, która wnosi siłę świata rzeczywistego i mediów społecznościowych do dobroczynności i łączy ludzi z całego świata. Dzięki tej aplikacji małe rzeczy i małe czynności mogą zrobić dużą różnicę. Dlatego częstą te czynności są mniej zauważalne – mówi Vodianowa, która weszła w świat biznesu od strony nowoczesnych technologii.

Niestety, Natalia jest zajęta.

Komentarze
Back to Top ↑